آموزش سئو تهران حضوری و آنلاین [انجام پروژه سئو]

همانطور که به خوبی می دانید یکی از شاخه های پولساز در زمینه مارکتینگ سئو سایت هست، در این محتوا قصد داریم که مواردی که مربوط به آموزش سئو تهران به صورت حضوری و آنلاین را به شما توضیح دهیم. اگر قصد یادگیری سئو به صورت پروژه محور را دارید سرفصل های دوره به صورت کامل در ادامه برای شما توضیح داده شده است.

آموزش سئو در تهران

این آموزش به صورت طراحی شده است که فرقی نمی کند شما فردی مبتدی و یا حرفه ای هستید، این آموزش می تواند به صورت کامل مسیر را به شما نشان دهد.

همیشه یکی از دغدغه های مهم در زمینه آموزش این بوده و هست که آموزش طبق یک مسیر مشخص و به صورت عملی و پروژه محور باشد، خیلی از شرکت کنندگان در دوره ها همیشه این گلایه رو دارند که با وجود اینکه چندین آموزش سئو را پشت سر گذاشته اند اما هنوز توانایی اجرا کردن یک پروژه رو ندارند.

ما در این آموزش سئو از شما یک فرد نترس می سازیم به طوری که توانایی اجرا کردن هر نوع پروژه ای را داشته باشید، همچنین می توانیم موضوع پروژه محوری آموزش را روی پروژه شخصی شما پیش ببریم تا بخوبی مطالب برای شما قابل درک باشد.

سرفصل آموزش سئو تهران

  • آموزش تولید محتوا سئو شده
  • آموزش سئو فنی
  • آموزش افزایش سرعت سایت
  • آموزش سئو خارجی
  • آموزش تیم سازی
  • آموزش گرفتن پروژه سئو
  • ایرادات در مورد پروژه شما
  • شناخت انواع ریپورتاژ های آگهی
  • آموزش سئو مخصوص سایت های فروشگاهی

این ها بخشی از سرفصل های دوره بود و قطعا به دلیل اینکه دوره همزمان با نیاز دانشجو برگزار می شود، دغدغه ها و چالش های شما می توانید مواردی را به سرفصل های دوره اضافه کند.

این دوره مانند سایر دوره ها نیست که تنها یک فیلم آموزشی در اختیار شما قرار داده شود و شما فقط به صورت تئوری مفهوم سئو را درک کنید، اینجا زمین بازی است و با استفاده از چالش هایی که برای شما طراحی می کنیم کاری می کنیم تا شما عمیقا سئو را فرا بگیرید.

مدرس این دوره کیست ؟

من علی زهدی ، لیسانس نرم افزار با سابقه کاری 10 ساله در برنامه نویسی و سئو وب سایت مدرس این دوره آموزشی هستم .

در طی این سال های توانسته ام پروژه های زیادی رو سئو کنم و به درآمد های بالا برسونم . و در طی این سال ها همیشه دنبال آموزش های جدید بودم تا اطلاعات خودم رو همیشه بروز نگه دارم.

نگاه کلی به سرفصل ها

تولید محتوا

در بخش اول دوره شما به صورت کامل محتوای سئو شده را به طور کامل فرا می گیرید، همانطور که می دانید طبق تحقیقات انجام شده 80 درصد محتوا سطح وب خوانده نمی شود. بنابراین این نکته با اهمیتی است که شما طوری تولید محتوا کنید تا در رتبه های بالا قرار بگیرد.

این کار باعث خوانده شدن محتوا شما می شود، هر چند جدای از جایگاه محتوای شما در گوگل باید طبق اصول باشد و کاربر را درگیر محتوا کند تا اقداماتی که شما مدنظر دارید را انجام دهد و حسابی مشکل کاربر را برطرف کند.

سئو فنی

در این دوره نگاه کاملی به مسائل فنی سایت داریم تا شما از این بعد خودتان تا حد زیادی از پس مسائل فنی سایتتون بر خواهید آمد.

سئو خارجی

حرف و حدیث زیادی در مورد نحوه لینک سازی همیشه در سئو وجود داشته است، خیلی ها نمی دانند که دقیقا باید از pbn استفاده کنند یا لینک سازی در ریپورتاژ آگهی، ما در این دوره تمامی این دغدغه ها و چالش های شما را رفع می کنیم و روش اصولی لینک سازی را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید نتایج خوبی را بگیرید.

تیم سازی در پروژه های سئو

یکی دیگه از خدماتی که در  آموزش سئو تهران انجام می شود به شما آموزش می دهیم که چگونه برای خود تیم سئو بسازید و یک تیم سئو از چند نفر تشکیل شده است.

آموزش طراحی سایت

ممکن است برخی از دوستان که در این دوره شرکت می کنند هیچ گونه آشنایی با طراحی سایت نداشته باشند و این موضوع آنها را نگران کند، اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد، ما در بخشی از این دوره آموزش طراحی سایت را به صورت رایگان برای کسانی که آموزش سئو تهران را شرکت می کنند فراهم کردیم.

همچنین به صورت کامل راه هایی که می توانید یک سایت پرسرعت داشته باشید را به شما آموزش می دهیم تا هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید، این موضوع در هیچ دوره سئو ای به صورت کامل برای شما توضیح داده نمی شود، بنابراین یک فرصت خوب و بی نظیر برای شما محسوب می شود که می توانید از آن استفاده کنید.

یک خبر خوب

خبر خوب تیم کارکوک برای شما این است که افرادی که دوره سئو تهران را پشت سر می گذارند، بعد از اتمام دوره و گذراندن تست می توانند در تیم سئو کارکوک مشغول به کار شوند. این فرصت شغلی مخصوص افرادی هست که به صورت جدی مطالب آموزشی را پیش ببرند.

نحوه شرکت در این دوره

شما عزیزان می توانید از طریق واتس اپ با شماره زیر در ارتباط باشید تا توضیحات کاملتری را در مورد شرکت در دوره سئو تهران به دست بیاورید.

09193090794

یکی از مزیت های شرکت حضوری در این کلاس این است که در ساعتی که در کلاس حضور دارید کاملا به صورت تمرکزی می توانید اقدام به یادگیری کنید.

آپدیت دوره آموزش سئو تهران

برای اینکه شما عزیزان مدام با آپدیت های سئو و الگوریتم های گوگل پیش بروید، فرقی نمی کند که چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین در این کلاس شرکت کرده باشید، هر زمان که آپدیت جدیدی برای دوره داشتیم از طریق راه های ارتباطی که با شما عزیزان هماهنگ کرده ایم، آپدیت ها برای شما ارسال می شود.

دکمه بازگشت به بالا