آموزش سئو شیراز به صورت آنلاین و غیرحضوری[پذیرش پروژه]

 

آموزش سئو شیراز

آموزش سئو شیراز ، خدمتی دیگر از تیم کارکوک است که  مخصوص عزیزان شیرازی تهیه شده است.

باتوجه به شیفت پیدا کردن کسب و کار ها به سمت کسب و کار های اینترنتی ، و نیاز زیاد به سایت و فروش در دنیای اینترنت، لازم است که دانش فروش و بازاریابی اینترنتی را به صورت اصولی فراگرفته و در فضای اینترنت بتوانید فعالیت کنید. برای این کار باید بتوانید محتواهایی ایجاد کنید که علاوه بر اینکه کاربران دوست دارند، از نظرگوگل نیز معتبر و مورد تایید باشد.هدف ما در این دوره این است که در کمترین زمان بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم.

کاربرد سئو چیست و چرا باید انجام دهیم ؟

علم سئو شاید برای خیلی از کاربران و صاحبان کسب و کار آشنا نباشد ولی با پرسیدن یک سوال می توان اهمیت این علم را احساس کرد.

چطور یک سایت به صفحه اول گوگل راه پیدا می کند؟

با پرسیدن این سوال تازه می فهمیم که سایت ها به خودی خود رتبه نمی گیرند .بلکه با تولید محتواهای یونیک و یکتا و همچنین معرفی صحیح محصولات و از همه مهم تر با “سئو کردن” سایت ها ، موتور های جستجو برای هر سایت جایگاهی در نظر می گیرند. با این حال برخود واجب دانستیم تا دانش سئو را تحت عنوان آموزش سئو شیراز ، در اختیار عزیزان شیرازی قرار دهیم.

سرفصل های دوره آموزش سئو شیراز

 • آشنایی با تعریف سئو (seo)
 • آشنایی مقدماتی و پیشرفته کلیه مباحث سئو
 • آشنا شدن با انواع لینک سازی ها
 • آشنا شدن با تولید کردن محتوا
 • آشنا شدن با ساخت pbn
 • آشنایی با ساخت بک لینک و بهترین روش لینک سازی خارجی
 • آشنا شدن به سبک زندگی یک سئو کار
 • آشنا شدن با انتخاب بهترین قالب مناسب هر سایت
 • آشنایی با موارد لازم برای افزایش سرعت سایت
 • آشنایی با نحوه گرفتن پروژه سئو

مدرس دوره سئو کیست؟

تدریس و آموزش این دوره توسط استاد علی زهدی ، کارشناس نرم افزار و محقق و پژوهشگر سئو انجام می شود . مهندس زهدی در این دوره تمامی سرفصل های سئو را به همراه ترفند های بروز و ناب دوره آموزش سئو را در دوره آموزش سئو شیراز در خدمت شما قرار خواهند داد.

پیش نیاز های دوره سئو چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که برای آموزش سئو نیاز به یاد داشتن برنامه نویسی نیست. خیلی از افراد بر این باور هستند که برنامه نویسی آشنایی ندارند و به همین دلیل از ورود به سئو منصرف می شوند. مختصری که نیاز است در سئو از برنامه نویسی بدانید در داخل دوره آموزش داده می شود.

برای آموختن سئو نیاز به هیچ پیش نیازی نیست و هرآنچه که لازم است در این دوره به صورت تئوری و عملی در اختیار شما قرار می گیرد.

دوره آموزش سئو شیراز برای چه افرادی مناسب است؟

سئو نه تنها برای کسانی که دنبال آموزس و کسب درآمد از این حرفه هستن مناسب است ، بلکه برای صاحبان مشاغلی که قصد دارند به صورت اینترنتی فعالیت کنند نیز مناسب است. در حال حاظر خیلی از صاحبان کسب و کار ، خودشان مدیریت و سئو سایتشان را برعهده داند. و به همین طریق افراد زیادی هستند که به علت کمبود وقت سایت های خود را به شخص یا تیم های سئو واگذار می کنند .

یکی دیگر از مزیت های سئو ، این است که به راحتی می توان به عنوان شغل دوم از آن استفاده کرد. تمامی دانشجویان ، محصلان و کسانی که تک شیفت شاغل هستند می توانند این دوره را آموزس ببیند و در زمان های آزاد روی سایت فعالیت کنند.

درآمد و موقعیت های شغلی بعد از آموزش سئو

سئو جزء 5 شغل برتر دنیای دیجیتال مارکتینگ است. بدون شک اگر این دوره را به طور کامل یاد بگیرید و در کنار این دوره برای خودتان سایت طراحی کنید و محتواهای پر بار  و یونیک طبق آموزشی که فرا میگیرید منتشر کنید،حدود 6 ماه الی یک سال می توانید از سایت خودتان انواع درامد را کسب کنید و در کنار این اگر سایت شما جزء نتایج اول گوگل باشد مطمنا مشتری های زیادی را برای سئو جدب خودتان می کنید. تمامی استراتژی های تولید محتوا و سئو  را در این آموزش به آسانی فراخواهید گرفت .

در کنار این می توانید با کسب یک رزومه موفق، پروژه های زیادی رو در اختیار بگیرید و به صورت تک نفره و تیمی برای مشتری های خود به صفحات اول گوگل برسانید.

 شرایط آموزش دوره به چه صورت است؟

برای راحتی و در دسترس بودن شما ، دوره آموزش سئو شیراز را به دو صورت عرضه می کنیم

 • فروش دوره آموزش سئو به صورت خرید اینترنتی

در این روش ما تمام دوره را به صورت فایل های ضبط شده در اختیار شما قرار می دهیم . و از تاریخی که شما دوره را خریداری می کنید ما پشتیبانی شما را برعهده داریم. تمامی آپدیت ها و تغییراتی که در سئو انجام شود نیز به صورت ویدیو در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تیم کارکوک این دوره را مادام العمر به صورت رایگان پشتیبانی خواهد کرد

 • آموزش به صورت حضوری

در صورتی که تعداد افراد مایل به دوره حضوری به حد نصاب برسد دوره را در شهر شیراز به صورت حضوری برگزار خواهیم کرد . در غیر این صورت چنانچه تمایل به حضور دوره در شهر دیگری داشته باشید با اطلاع رسانی قبلی این ممکن خواهد بود .

سخن آخر:

آموختن علم سئو ، با توجه به پیشرفت سریع کسب و کار های اینترنتی و نیاز آن ها به متخصص سئو ، یکی از شغل های پر درآمد در آینده خیلی نزدیک است. اگر تمایل به درآمد بالا از اینتزنت دارید، خرید دوره آموزش سئو شیراز می تواند تحولی بزرگ در وضعیت مالی شما ایجاد کند.

خطاب به صاحبان کسب و کاری که به دنبال اینترنتی کردن شغل خود هستند و خودشان علاقه دارند سایت خودشان را مدیریت کنند ، با دیدن این آموزش دیگر نیازی به استخدام سئو کار نخواهید داشت و خودتان قادر خواهید بود تمامی کار های سایت را انجام دهید.

چنانچه بعد دیدن دوره ، تمایل به همکاری با تیم کارکوک را دارید، می توایند با ما در ارتباط باشد و عضوی از تیم ما باشید .

دکمه بازگشت به بالا