آموزش سئو نیشابور مبتدی تا حرفه ای [پروژه بهینه سازی سایت]

آموزش سئو نیشابور با توجه به نیاز کابران سایت کارکوک بر روی سایت قرار گرفت ، که شامل دوره به صورت حضوری و غیر حضوری و همچنین انجام پروژه سئو سایت شما می شود .

اگر شما به دنبال سئو کردن سایت خود هستید این نشان دهنده این است که شما هدفی را دنبال می کنید ، خیلی از افراد موضوع فروش اینترنتی را فقط به داشتن یک وب سایت خلاصه می کنند .

اما این موضوع را فراموش کرده اند که اگر کسی بخواهد سایت ما را پیدا کند ، نیاز هست که برند ما را به همراه دامنه سایت ما را بشناسد . به عنوان مثال بداند که سایت کارکوک در زمینه طراحی سایت و سئو وب سایت فعالیت می کند .

خب این طوری دامنه افرادی که ممکن است ما را بشناسند خیلی پایین بیاید ، یا نیاز هست که ما خدماتمان را مدام در شبکه های اجتماعی و یا به صورت سنتی معرفی کنیم .که در هر بار تبلیغات مشتریان احتمالی به سمت ما بیایند .

و ممکن است بعد از تمام شدن کمپین تبلیغاتی ما دوباره هیچ کس برند ما را به خاطر نسپرده باشد .اما راه ساده تری هم برای گرفتن مشتری وجود دارد ، همه روزه افرادی هستند که در گوگل جستجو می کنند و به دنبال خرید محصول می گردند و اگر ما در نتایج اولیه گوگل باشیم به این معنی است که هر روزه افراد وارد سایت ما می شوند .

آموزش سئو به چه صورت انجام می شود ؟

آموزش سئو در نیشابور هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین توسط تیم کارکوک انجام می شود و شما در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت که چگونه یک وب سایت را از صفر تا صد بدست بگیرید و آن را با کلمات کلیدی مهم و سخت مانند آموزش سئو پیشرفته به نتایج گوگل برساند .

طبق چک لیست پیش بروید

اولین چیزی که در آموزش سئو نیشابور برای ما مهم است که شما به خوبی آن را درک کنید این است که یک شخصیت سئو کار داشته باشید و بر اساس چک لیستی که در اختیار شما قرار می گیرد عمل کنید .

به این صورت شما از مسیر اصلی و استراتژی اصلی سئو خود خارج نمی شوید و سایت شما در یک مسیر درست با تکنیک ها و ترفند های درست به هدف اصلی خود یک خط های اول گوگل نزدیک می شود .

چه چیزهایی در دوره آموزش سئو نیشابور یاد می گیرم ؟

قبل از شروع هر آموزش و یا هر کاری شما باید با خود بررسی کنید که قرار است چه چیز هایی بدهم و چه چیزهایی را به دست بیاورم .

چیزهایی که می دهید :

 • زمان
 • پول

البته شما زمان و پول خود را سرمایه گذاری می کنید ، ما همه روزه زمان های زیادی را به وبگردی و یا شبکه های اجتماعی هدر می دهیم اما با موضوع آموزش می توانیم زمان خود را بهینه کنیم حال که در قبال این زمان و پول ما قرار است چیزهایی را هم به دست بیاوریم .

چیزهایی که به دست می آورید :

 • شما تبدیل به یک کارشناس سئو می شوید
 • موضوع سئو را از تکنیک هایی مبتدی تا پیشرفته یاد خواهید گرفت
 • می توانید هر سایتی را به نتایج گوگل بیاورید
 • یاد می گیرید که چگونه محتوا بنویسید
 • منابع تولید محتوا در حوزه کاری خود را خواهید شناخت
 • روش های اصولی برای لینک سازی داخلی و خارجی را یاد خواهید گرفت
 • می دانید که بهترین زمان برای تبلیغ کردن و ایجاد کمپین چه زمانی است
 • درک درستی از موضوع ریپورتاژ خواهید داشت و بهترین منابع را خواهید شناخت
 • مراحل گرفتن پروژه سئو را یاد می گیرید .

و کلی موضوعات دیگه ای که آموزش سئو نیشابور یاد خواهید گرفت و با همین موضوعات شما می توانید از سئو کردن پروژه دیگران یا پروژه خود به منابع مالی زیادی دست پیدا کنید .

برای یادگیری سئو نیاز به دانش برنامه نویسی دارم ؟

خیلی ها وقتی که می خواهند استارت مسیر سئو کار شدن را بزنند ، گمان می کنند که باید دانش برنامه نویسی داشته باشند ، اما اینطوری نیست ، شما فقط کافی است طبق چک لیست یک سری مواردی که مربوط به سئو فنی و سئو محتوا است را انجام دهید و با توجه به اصول لینک سازی سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید .

شما تنها کافی است که دانش سئو را به خوبی درک کنید و آن را یاد بگیرید و فقط چیزهایی که یاد گرفته اید را اجرایی کنید ، بعد از گذشت چند ماه شما نتیجه کار خود را در نتایج گوگل خواهید دید .

به همان نسبت و با توجه به حوزه کاریتون درآمد شما هم شروع می شود و بعد می بینید که چه منابع مالی وجود داشته که شما از آنها بی اطلاع بودین .

مدرس دوره آموزش سئو

من علی زهدی با سابقه کاری ده ساله در حوزه برنامه نویسی و سئو مدرس دوره آموزش سئو نیشابور هستم و تمامی تجربیات چندین ساله خودم را به شما انتقال خواهم داد .

زمان آموزش چقدر طول می کشد ؟

آموزش سئو به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود به همین خاطر زمان های متفاوتی برای هر کدام در نظر گرفته شده است .

زمان آموزش سئو نیشابور به صورت حضوری نزدیک به 30 ساعت است که در دفتر کارکوک برگزار می شود . اما زمان آموزش آنلاین 20 ساعت آموزش هست که در این تایم تمامی نکات سئو و انجام پروژه سئو گفته می شود .

پشتیبانی آموزش به چه صورت است ؟

چه شما به صورت آنلاین این آموزش را تهیه کنید و چه به صورت حضوری ، پشتیبانی کامل در مورد موضوعات مطرح شده در دوره به شما داده می شود .

برای شرکت در دوره باید چه مدرک تحصیلی داشت باشم ؟

مدرک تحصیلی ملاکی برای یادگیری سئو به حساب نمی آید و فقط کافی است که شما تایپ کردن با گوشی یا سیستم را یاد داشته باشید و همچنین آشنایی اولیه با کامپیوتر را بدانید (مانند وبگردی ، و مدیریت سایت) که البته در اموزش اشاره هم به مدیریت سایت داریم که این آموزش سئو نیشابور برای همه افراد مناسب و قابل استفاده باشد .

آیا سایت کارکوک پروژه سئو در نیشابور را هم انجام می دهد ؟

چنانچه شما خودتان نخواهید آموزش سئو را یاد بگیرید و دنبال سئو کاری هستید که به کار خود مسلط باشد و بتواند سایت شما را به نتایج برساند کارکوک انتخابی مناسبی برای شما خواهد بود .

تعهدات کارکوک برای انجام پروژه سئو نیشابور :

 • تدوین استراتژی سئو به همراه کارفرما
 • مشخص کردن کلمات کلیدی هدف
 • درست کردن ساختار سایت ، اعم از سورس کد و خطاهای احتمالی
 • ایجاد یک ساختار درست و مشخص کردن دسته بندی ها درست
 • تولید محتوا
 • گزارش دهی منظم
 • رساندن کافرما به هدف نهایی

به برخی از مراحل انجام پروژه سئو نیشابور در اینجا به صورت اجمالی اشاره شد .

چنانچه تمایل دارید که پروژه خود را به سایت کارکوک بسپارید می توانید فرم زیر را پر کنید و مشخصات خود را برای ما ارسال کنید .

مشخصات پروژه سئو

یا هم می توانید با شماره زیر در تماس داشته باشید :

09193090794 علی زهدی

دکمه بازگشت به بالا