دیجیتال مارکتینگ

چرا درگاه پرداخت زیبال؟! یک ماه رایگان زیبال را تست کنید

با افزایش تمایل مردم به خرید اینترنتی و همچنین گرایش افراد به راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی، در تعداد شرکت‌های ارائه دهنده درگاه پرداخت واسط، رشد چشم گیری اتفاق افتاد. اما تنها تعداد کمی پرداخت یار معتبر و مورد اعتماد وجود دارد که بتواند به تنهایی پاسخگوی همه نیازها و چالش‌های پرداختی کسب و کارهای اینترنتی باشد.

در این مطلب به معرفی شرکت پرداخت یار زیبال می‌پردازیم که از سال 1396 توانسته است اعتماد حجم وسیعی از کسب و کارهای اینترنتی را به سمت خود جلب کند.

معرفی شرکت پرداخت یار زیبال؛ پرداختیار رسمی بانک مرکزی

زیبال، پرداخت یار رسمی بانک مرکزی است که از سال 96 فعالیت خود را در صنعت پرداخت با ارائه کارتخوان‌های مبتنی بر شناسه آغاز کرد و به مرور محصولات و سرویس‌‌های پرداختی خود را کامل نمود.

در حال حاضر این پرداخت یار، سریع‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی را به همراه مجموعه کاملی از خدمات و سرویس‌های پرداختی در اختیار متقاضیان درگاه پرداخت قرار می‌دهد.

یکی از مهمترین مزایای دریافت درگاه پرداخت زیبال، این است که پرداخت یار زیبال با ایجاد همکاری با  5PSP( شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت) باعث افزایش چشم گیری در نرخ تراکنش‌های موفق شده است که به این واسطه کمک بزرگی به افزایش فروش آن‌ها کرده است.

بررسی مجموعه سرویس‌های ارائه شده توسط پرداخت یار زیبال

کسب و کارهای آنلاین در مسیر کاری خود با مشکلات پرداختی متفاوتی روبرو می‌شوند که حل و فصل‌کردن آن‌ها انرژی، هزینه و وقت زیادی از افراد می‌گیرد.

زیبال با تکیه بر دانش به روز خود و آگاهی از این چالش‌ها بهترین راهکارهای پرداختی را ارائه داده است که موارد زیرتنها بخشی از آنهاست:

 • نصب سریع و راحت درگاه پس از تکمیل مدارک

با تکمیل مدارک در کمتر از یک روز کاری، می‌توانید درگاه را به روی وب سایت خود فعال کنید.

زیبال با ارائه انواع افزونه مورد نیاز نصب درگاه به صورت رایگان و قابل دانلود در قسمت مستندات وب سایت خود، نصب سریع و راحت درگاه پرداخت را امکان‌پذیر کرده است.

 • سرویس مسیردهی هوشمند

به واسطه این سرویس، مشتری کسب و کار شما در صف انجام تراکنش قرار نمی‌گیرد.
درگاه پرداخت زیبال با اتصال به 5 درگاه پرداخت و بررسی هر 5 درگاه در لحظه پرداخت مشتری، تراکنش را به پایدارترین و بدون اختلال‌ترین درگاه هدایت می‌کند و به این ترتتیب از ناموفق‌شدن درگاه پرداخت به طرز چشمگیری جلوگیری می‌شود.

 • امکان تسویه در زمان دلخواه

درگاه پرداخت زیبال برای انواع کسب و کارها مدل‌های تسویه متنوعی تعریف کرده است که تسویه روزانه یکی از آن‌هاست.
پذیرنده‌های درگاه پرداخت زیبال می‌توانند سایر مدل‌های تسویه‌ را از طریق پنل کاربری انتخاب کنید.

 • پشتیبانی همیشه در دسترس و پاسخگو

پرداخت یار زیبال، در دسترس‌ترین تیم پشتیبانی را دارد که از ساعت 9 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و مشکلات پذیرنده‌ها و کسب و کارهاست. همیشه در دسترس بودن درگاه زیبال یکی از دلایل محبوبیت این پرداخت یار است.

 • استرداد وجه

با دریافت درگاه زیبال، در هر زمان که بخواهید به صورت آنی، می‌توانید وجه مشتری خود را به حساب وی برگشت بزنید.

 • در لحظه
 • همه یا بخشی از مبلغ تراکنش
 • بدون نیاز به دریافت اطلاعات حساب
 • بسیار راحت و بدون پیچیدگی
 • فقط با یک کلیک

 

 • سرویس تسهیم

تقسیم و واریز مبالغ حاصل از هر تراکنش‌ به حساب ذی نفعان در کسب و کارهای چند شریکی.

درگاه پرداخت زیبال این امکان را ایجاد کرده است که با تعریف چند شماره شبا و مشخص‌کردن درصد سهم شرکا، در زمان دلخواه با هر ذینفع به صورت جداگانه تسویه صورت بگیرد.

 • انواع روش‌های گزارشگیری

برای آگاهی از وضعیت هرتراکنش می‌توانید به ازای هر تراکنش، از روش‌های مختلفی مانند ایمیل، اس ام اس، بات تلگرام، پنل کاربری، اپلیکیشن و… گزارش دقیق و کاملی از تراکنش‌ها داشته باشید.

جهت تست رایگان درگاه پرداخت زیبال، می‌توانید با مراجعه به سایت زیبال و استفاده از کد تخفیف karkook  به مدت یک ماه از درگاه پرداخت واسط زیبال استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا