کانال تلگرام آموزش سئو به صورت رایگان همراه با ترفند های جدید 2021

کانال تلگرام آموزش سئو سایت کارکوک راه اندازی شده و شما عزیزان می توانید در این کانال ، دوره رایگان سئو رو پشت سر بگذرانید و ترفند های جدیدی رو در مورد سئو یاد بگیرید .

اگر پاسخ شما به یکی از سوالات زیر مثبت است ، این کانال برای شما مفید می باشد .

آیا دوست دارید که سئو رو به صورت رایگان یاد بگیرید ؟

آیا دوست دارید که هر روز یک ترفندی از سئو ، برای بهبود رتبه سایتت یاد بگیری؟

آیا دوست داری که یک متخصص سئو بشی و در خانه درامد داشته باشی؟

آیا دوست داری که سایت خودت رو به رتبه های بالای گوگل برسونی ؟

جواب همه این سوالات رو میتونی در کانال تلگرام آموزش سئو کارکوک یاد بگیری ، هدف ما در این کانال این است که در کنار دوره رایگان سئو همه موارد مربوط به سئو و ترفند های جدید رو برای شما قرار دهیم .

همچنین شما در کمترین زمان ممکن از تغییرات الگوریتم های گوگل با خبر می شوید و می توانید از آخرین اخبار مربوط به سئو با خبر باشید .

چه چیز هایی در کانال تلگرام آموزش سئو یاد می گیرم ؟

یکی از مهم ترین چیزهایی که در این کانال یاد می گیرید ، از ابتدایی ترین مفاهیم سئو گرفته تا پیشرفته ترین تکنیک های سئو رو به خوبی و آسانی فرا می گیرید .

هر سوالی که در مورد سئو وب سایت داشته باشید رو میتونید از ما بپرسید و مشاوره رایگان دریافت کنید .

هر هفته فیلم های آموزشی در این کانال قرار میگیره و با هم سایت های مطرح سطح ایران رو مورد بررسی قرار می دهیم.

این کانال به درد چه کسانی می خورد ؟

چه شما با سئو آشنا باشید و یا هیچ آشنایی با سئو نداشته باشید ، ما در کانال تلگرام آموزش سئو شما رو با همه موارد سئو آشنا می کنیم .

اگر شما یک فرد کاملا مبتدی باشید و هیچ سر رشته ای از سئو نداشته باشید بعد از وارد شدن به این کانال مطمئن باشید که به یک سئو کار تبدیل می شوید . و از آن به بعد دست خودتون است که به صورت عملی بر روی یک سایتی دست به کار شوید و سئو را امتحان کنید .

یا اگر شما یک فردی باشید که سئو کار هستید هم این کانال میتونه شما رو با منابع جدید آموزشی آشنا کنه ، و ترفند ها و آخرین تغییرات گوگل رو با هم بررسی کنیم .

در بررسی کردن سایت های مطرح ایران ، نکات خیلی زیادی نهفته است که می تونیم در کنار هم این موارد رو به خوبی یاد بگیریم .

نتایج این کانال چیست ؟

از آنجایی که ممکن است برای هر کسی سوال پیش بیاد که من در این کانال یا این دوره رایگان شرکت کنم بعد چه نتایجی رو میتونم به دست بیارم ؟

سوال خیلی خوبی است ، شما همیشه باید اندازه گیری کنید که چه چیز هایی رو می دهید و چه چیزهایی رو به دست می آورید .

شما در این کانال زمان و تمرکز خود را به ما می دهید و ما هم سئو رو به شما آموزش می دهیم . همچنین نحوه گرفتن پروژه رو یاد می گیرید .

به صورت کامل به شما آموزش می دهیم که اگر وب سایت دارید چطوری دست به کار بشید و تولید محتوای با کیفیتی رو برای سایتتون انجام دهید . چطوری سئو کنید و در چه زمانی در کجا بهترین تبلیغات را انجام دهید .

اگر هم تا به حال تجربه کسب و کار اینترنتی را نداشته اید و سایتی ندارید ، آموزش می دهیم که چطوری سایت خودتون رو راه اندازی کنید و شروع کنید به یادگیری سئو .

اول از همه در مورد یکی از علایق خودتون یک وب سایتی را راه اندازی کنید ، مثلا در حوزه موزیک ، فیلم ، آموزشی ، فروشگاهی ، خبری و … یک وب سایتی رو طراحی کنید و بعد بهترین نوع تولید محتوا رو قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود تا انجام دهید .

پس وقتش رسیده که وارد کانال تلگرام آموزش سئو شوید .

ورود به کانال سئو

دکمه بازگشت به بالا