درباره ما

کارکوک را اعضای آن ساخته اند، برندی که تصمیم دارد کسب و کار شما را کوک کند. و رونق را به فروش آنلاین شما برگرداند. این حرف ها بیشتر از این که یک شعار باشد، حرفی از جنس عمل است.

آشنایی با اعضای تیم کارکوک

من علی زهدی به عنوان کارشناس ارشد سئو کارکوک و بیانگذار سایت کارکوک هستم. شروع فعالیت من برمیگرده به سال 1390 که عاشق فضای کسب و کارهای مجازی شدم و از اون زمان به صورت فعال در وبلاگ بلاگفا فعالیت می کردم.

من در رشته کامپیوتر، کارشناسی نرم افزار تحصیل کرده ام و در سال های آخر دانشگاه یعنی سال 1393 به برنامه نویسی علاقه مند شدم. به همین جهت پایان نامه دانشگاهمم مرتبط شد با علاقه ام یعنی برنامه نویسی بخشی از اتوماسیون دانشگاه و طرح ایده های جدید که خب نمره خوبی را هم در دفاعیه برای من به ارمغان آورد.

به همین خاطر بعد از دانشگاه تصمیم گرفتم که از طریق علاقه ام یعنی برنامه نویسی و طراحی سایت برای خودم کاری دست و پا کنم. آموزش دیدن را بیشتر کردم و زبان های PHP، فریممورک لاراول و همچنین کد نویسی سمت کلاینت (HTML, CSS, Js) را هم بیشتر و کامل تر یاد گرفتم.

اولین ورود من به دنیای کسب و کار سایتی به اسم karkook.ir بود که در آن کسب و کارها سنتی را به همراه آدرس و شماره تماس و محصولاتشان را ثبت می کردم. چیزی مشابه سایت yelp اما نه به آن وسعت و بزرگی. در این پروژه تقریبا موفق بودم تا اینکه موعد سربازی رفتن رسید.

در دو سالی که سرباز بودم سعی کردم روی توانایی های خودم بیشتر تمرکز کنم و در ماه های اخیر سربازی به کمک 2 تا از دوستام، یک سایت موزیک را راه اندازی کردیم به اسم ritmico.ir که این سایت رتبه های خوبی را کسب کرد. و من رو به فکر فرو برد که برم علم سئو رو یاد بگیرم و این شروع کنجکاوی های من در زمینه سئو شد.

از سال 1397 تا 1398 شروع به یادگیری دست و پا شکسته سئو کردم اما در سال 1399 اولین پروژه موفق سئو خودم را ارائه دادم و بعد از آن تا به امروز هر روز به دنبال نکته ای جدید در یادگیری سئو هستم.

دانش فنی من و تسلط به کدنویسی باعث شد که در پروژه ها چه طراحی سایت و چه سئو بهتر ظاهر شوم. و در این سال ها توانسته ام پروژه های خوبی را به موفقیت برسانم.

یکی دیگر از اعضای سایت کارکوک امین جاویدیان است، که امین در دانشگاه در رشته مهندسی برق قدرت تحصیل کرده است، اما علاقه زیادی به گرافیست دارد.

امین در بخش گرافیست سایت ما فعالیت دارد و یکی از مدیران سایت کارکوک است.

اما سایت karkook.com

به دلیل اینکه این اسم یعنی کارکوک برای من اسم جالبی هست، تصمیم گرفتم که در سایتی که قرار است به دیگران هم در زمینه سئو خدمات رسانی کنم از اسم کارکوک استفاده کنم، به این معنی که تیم ما کاری می کند که کسب و کار شما کوک باشد.

خدمات ما در کارکوک

خدماتی که ما در سایت کارکوک ارائه می دهیم شامل: خدمات سئو، مشاوره سئو و آموزش سئو است. که در حال حاضر بیشتر تمرکز ما بر روی خدمات سئو و مشاوره می باشد. و آموزش را در مطالب آموزشی رایگان ارائه می دهیم.

چرا کارکوک؟

  1. تخصص و تجربه: تیم ما همیشه سعی داشته که محقق حوزه پرسود سئو باشد، تخصصی که ما امروز از آن یاد می کنیم حاصل سال ها زحماتی است که برای آن کشیده ایم و در پروژه های موفق خود پیاده کرده ایم.
  2. استراتژی منحصر به فرد: همه کسب و کارها نیازهای مختلفی دارند، و ما به شما استراتژی‌های سفارشی ارائه می‌دهیم که با هدف‌ها و نیازهای شما هماهنگ هستند. ما به تشخیص نقاط قوت و ضعف شما و توسعه راهکارهایی برای بهبود وضعیت کسب و کار آنلاین شما متعهدیم.
  3. شریکی برای موفقیت: موفقیت شما، موفقیت ماست. با همکاری با کارکوک، به شما ابزارهای لازم برای رشد و پیشرفت در دنیای دیجیتال می‌دهیم. اعتماد به نفسی که برای رقابت در بازار آنلاین نیاز دارید، از ما به شما داده می‌شود.

اگر شما هم دوست دارید که تیمی که خودش مسیر موفقیت را قدم به قدم طی کرده است، همراه شما در پروژه شما باشد می توانید با ما در تماس باشید.

 

 

 

دکمه بازگشت به بالا